Srpen 2014

Ehm,... ahoj?

28. srpna 2014 v 12:54 | Ev
Také se tak neradi seznamujete s novými lidmi? Já jsem vždy s tímhle měla problémy naživo i přes internet. Můžu se snažit sebevíc, ale nikdy neudělám ten správný dojem.
Zakládání nového blogu je něco podobného jako jednotranná láska. Pořád na toho člověka mluvíte, ale on vás nevnímá, nereaguje.
A tak to je i u začínajících blogerů. Píší, ale pro koho? Nikdo jejich blogy nečte. Zatím. Kdo ví, možná jednou jejich proslov zaslechne někdo úplně cizí a zamiluje se do nich.
Teď mezi ně patřím i a můj blog Ev-Page. Zaslechne mé volání někdo?


Co na tomto blogu najdete?
Moje příběhy, některé vymyšlené, jiné inspirované životem.

Jak to u uvítacích článků bývá, teď vám sem napíši něco málo o sobě:
Celým jménem se jmenuji Eva Hanáková a narodila jsem se 10.března 2002, takže mi je 12 let. Mým velkým snem je, aby mi v životě vydali aspoň jednu knihu. Před dvěmi lety mi má máma řekla, že hezky píšu a já si to vzala k srdci. Začala jsem trénovat a hrdě můžu říct, že jsem se hodně zlepšila a jde mi to. Psaní mě hodně chytlo a není nic, co by mě bavilo víc jak psaní. Dále mezi mé koníčky patří fotografování, čtení, kreslení, pečení a ráda bych se učila hrát na kytaru. Miluji fantasy, komedie a horory, ale horory mám zakázané, protože způsobily můj strach ze tmy a zrcadel.


Je toho hodně, co o mně ještě nevíte, ale to by ten článek byl nekonečný, jsem docela složitý člověk a ani většina mých příbuzných nezná všechny mé vlastnosti.

Doufám, že budete na můj blog chodit rádi.
A teď je na řadě rozloučení. Nemám loučení ráda, nikdy nevíte, jestli se s tím člověkem uvidíte znovu,nikdy nevíte, co se stane. Co se může stát.